Груша Вижниця. (S1). (в). Осінній сорт.

- Немає в наявності
108 грн
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- +380 (97) 265-50-38Kyivstar, Viber
- +380 (93) 090-48-46lifecell
Опис
Груша Вижница. Сорт інтенсивного типу.
Дерево швидкоросте, крона в молодому віці пірамідальна, а в період плодоносіння — обернуто спірамідальну, розкидиста. У плодонішення на насіньому підошві сорт вступає на 6-7-й рік, а на айві на 3-4-й. Для сорту характерні регулярна та висока продуктивність.
Плоди одновимірні, масою 240-300 г, правильної грушоподібної форми. Шкірка середньої товщини, суха, у період знімної стиглості плодів — зелена. Плями на шкірці створюють ефект оржавіності. Під час дозрівання шкірка набуває яскравого золотисто-жовтого відтінку. М'якоть кремова, дуже соковита, ніжна, масляниста, без грануляцій, чудового кислувато-солодкого смаку, з мигдальним ароматом. Дегустаційна оцінка 4,5-4,8 бала.
Знімальна зрілість плодів настає наприкінці вересня, а споживча — у жовтні — першій половині листопада. Тривале зберігання (до січня-февралю) плодів цього сорту в холодильнику не дуже впливає на смак.
Переваги: зимовостійкість, стійкість до парші, регулярне плодоношення. За смаковими та товарними якостями плодів один із найкращих позднеосенніх сортів.
Інтернет-магазин саджанців
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Культура | Груші |
Тип продукції | Саджанці |
Життєва форма | Плодові дерева |
Сорт/Гібрид | Груша Вижниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 грн